Macey Herbison: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 21: | Line 21: | ||
|2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer | |2<sup>nd</sup> in Future Hall of Famer | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | | rowspan="4"|2017 | ||
|Broken Birdie | | rowspan="4"|Broken Birdie | ||
|Contemporary | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| | | rowspan="4"| | ||
|Hall of Fame (Niagara Falls) | |Hall of Fame (Niagara Falls) | ||
|1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer | |1<sup>st</sup> in Future Hall of Famer | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Rochester) | |||
|7<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jump (Buffalo) | |||
|8<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Countdown (Rochester) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Platnum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2018 | |||
| rowspan="2"|Secrets of the Forest | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Rebecca Wind | |||
|Hall of Fame (Niagara Falls) | |||
|Platnum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jump (Buffalo) | |||
|10<sup>th</sup> in Mini Solos<br />High Gold | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|2019 | |||
| rowspan="2"|Dessin Anime | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"| | |||
|NYCDA (Baltimore) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Rochester) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||