Satya Aranova-Kim: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 40: Line 40:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
|2019
|rowspan="3"|2019
|Colors of the Wind
|Colors of the Wind
|Lyrical 
|Lyrical 
Line 46: Line 46:
|[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Remi Mason]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Remi Mason]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|Hall of Fame (Baltimore)
|TBA
|
|-style="text-align: center;"
|Sparkling Diamonds
|Jazz
|
|[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />Deanna Heim<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|-style="text-align: center;"
|Vegas
|Jazz
|
|[[Makayla An]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Charlotte Hale]]<br />Deanna Heim<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />[[Remi Mason]]<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|}
|}
[[Category:Dancers]]
[[Category:Dancers]]