Remi Mason: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 47: Line 47:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center;"
|-style="text-align: center;"
|2019
| rowspan="3"|2019
|Colors of the Wind
|Colors of the Wind
|Lyrical
|Lyrical
Line 53: Line 53:
|[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|Hall of Fame (Baltimore)
|TBA
|
|-style="text-align: center;"
|Sparkling Diamonds
|Jazz
|
|[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />[[Charlotte Hale]]<br />Deanna Heim<br />Jordyn Mavor<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|-style="text-align: center;"
|Vegas
|Jazz
|
|[[Makayla An]]<br />[[Satya Aranova-Kim]]<br />[[Catelyn Barnes]]<br />Kara Barnes<br />Joe Blandford<br />[[Evie Bolognese]]<br />Abbigail Brake<br />[[Ava Buckhalt]]<br />Aislyn De Bels<br />[[Mariam Fadl]]<br />[[Mya Elle Fernandez]]<br />Amelia Foster<br />[[Charlotte Hale]]<br />Deanna Heim<br />[[Alexis Kihiko]]<br />[[Emily Kim]]<br />[[Ella Kozar]]<br />Kaia Lockwood<br />Jordyn Mavor<br />Mary McHale<br />Jessica Molyett<br />Abby Nicholas<br />[[Katelyn Rosenberger]]<br />[[Alexandra Wisniewski]]
|Hall of Fame (Baltimore)
|
|}
|}
[[Category:Dancers]]
[[Category:Dancers]]