Kendall Vertes: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 680: Line 680:
|Sheer Talent (Fresno)
|Sheer Talent (Fresno)
|2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trios
|2<sup>nd</sup> in Teen Duet/Trios
|}
|-
{| class="wikitable sortable mw-collapsible"
| rowspan="3" |2017
| rowspan="3" |2017
|Each Other
|Each Other
Line 688: Line 687:
|[[Brynn Rumfallo]]
|[[Brynn Rumfallo]]
|Fierce NDC (Anaheim)
|Fierce NDC (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios
|1<sup>st</sup> in Teen Duet/Trios<br />2<sup>nd</sup> in Overall Duet/Trios
2<sup>nd</sup> in Overall Duet/Trios
|-
|-
|The Finish Line
|The Finish Line