Mallory Rooney: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Hurt | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lyrical | ||
|Imagine (Nashville)<ref>[https://www.instagram.com/p/CgMoaTiuRxC/ Imagine - Hurt]</ref> | |Imagine (Nashville)<ref>[https://www.instagram.com/p/CgMoaTiuRxC/ Imagine - Hurt]</ref> | ||
|4<sup>th</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 13<br />Lyrical Solos<br />5 Star Elite<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Teen Miss Imagine<br />Power Pak Invite | |4<sup>th</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 13<br />Lyrical Solos<br />5 Star Elite<br />1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Teen Miss Imagine<br />Power Pak Invite | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
|1<sup>st</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />Teen Miss NexStar | |1<sup>st</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />Teen Miss NexStar | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower (Murfreesboro) | ||
| rowspan=" | |7<sup>th</sup> in Advanced 12-14 Solos<br />Power Pak Invite | ||
|- | |||
| rowspan="3" |Dust & Light | |||
| rowspan="3" |Open | |||
|Imagine (Nashville) | |Imagine (Nashville) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|NexStar Nationals (Gatlinburg) | |NexStar Nationals (Gatlinburg) | ||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Murfreesboro) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||