Sara Von Rotz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 29: Line 29:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5"|2018
| rowspan="6"|2018
| rowspan="5"|In His Kiss
| rowspan="6"|In His Kiss
| rowspan="5"|Jazz
| rowspan="6"|Jazz
| rowspan="5"|Candice McCarty
| rowspan="6"|Candice McCarty
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|9<sup>th</sup> in Future Hall of Fame Solos
|9<sup>th</sup> in Future Hall of Fame Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper
|Showstopper
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|Showstopper WCF
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "