Brynn Rumfallo: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Chlobirdandmads
Line 499: Line 499:
|1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trio
|1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trio
|-
|-
| rowspan="3" |2015
| rowspan="4" |2015
| rowspan="3" |Embers
| rowspan="3" |Embers
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
Line 512: Line 512:
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
|4<sup>th</sup> in Junior Duet/Trio
|4<sup>th</sup> in Junior Duet/Trio
|-
|Somewhere over the rainbow
|Lyrical
|unknown
|[[Jaycee Wilkins]] <br> [[Maddie Ziegler]]
|DWTS
|Guest performance
|-
|-
|2016
|2016