Mikaela Wei: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 83: | Line 83: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | |||
|Itsy Bitsy Spider | |||
|Jazz | |||
|Diya Jain<br />Gabriella Lippert<br />Ava Sullivan<br />Abby Tuckman<br />Romane Zorea | |||
|Hall of Fame (East Brunswick) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2017 | |||
|Material Girl | |||
|Jazz | |||
|Taylor Capra<br />Skylar Colvin<br />Claire Conover<br />Kaelah Dealwis<br />Paloma Esposito<br />Jordan Friedland<br />Aubrey Gibson<br />Chariel Jazlene Hiciano<br />Avery Martinez<br />Julia Sciarra<br />Carla Segarra<br />Camryn Rae Smith<br />Charli Stephan<br />Ava Sullivan<br />[[Mikaela Wei]]<br />[[Naomi Wei]]<br />Romane Zorea | |||
|Hall of Fame (East Brunswick) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|My Name is No | |||
|Hip Hop | |||
|Amalia Batlle<br />Gabriella Brillon<br />Taylor Capra<br />Kaelah Dealwis<br />Paloma Esposito<br />Jordan Friedland<br />Aubrey Gibson<br />Chariel Jazlene Hiciano<br />Sydney Lambert<br />Hailey Mullen<br />Rebecca Perez<br />Chloe Rousseau<br />Camryn Rae Smith<br />Charli Stephan<br />Mischa Strashnov<br />[[Mikaela Wei]]<br />[[Naomi Wei]] | |||
|Hall of Fame (East Brunswick) | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |America | ||
|Jazz | |||
|Liv Augendre<br />Amalia Batlle<br />Mia Bezalel<br />Gabriella Brillon<br />Taylor Capra<br />Skylar Colvin<br />Claire Conover<br />Cole Danzker Epstein<br />Kaelah Dealwis<br />Paloma Esposito<br />Jordan Friedland<br />Aubrey Gibson<br />Chariel Jazlene Hiciano<br />Sydney Lambert<br />Avery Martinez<br />Hailey Mullen<br />Rebecca Perez<br />Chloe Rousseau<br />Julia Sciarra<br />Carla Segarra<br />Camryn Rae Smith<br />Charli Stephan<br />Mischa Strashnov<br />Ava Sullivan<br />[[Mikaela Wei]]<br />[[Naomi Wei]]<br />Romane Zorea | |||
|Hall of Fame (East Brunswick) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||