Taytum Ruckle: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 124: | Line 124: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="7"|2017 | |||
| rowspan="7"|Quakes | |||
| rowspan="7"|Specialty | |||
| rowspan="7"|Jeanine Taddeo | |||
| rowspan="7"|[[Jadyn Rayne]] | |||
|Dupree Dance | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios<br />Diamond | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starbound | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Fierce | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Jump (Las Vegas) | |||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Celebrity Dance | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Starpower | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Inferno Dance | ||
| | | | ||
|} | |} | ||