Taytum Ruckle: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 44: | Line 44: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="10 | | rowspan="10"|2017 | ||
| rowspan="7"|Interstellar | | rowspan="7"|Interstellar | ||
| rowspan="7"| | | rowspan="7"| | ||
| Line 52: | Line 52: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Starbound | |Starbound | ||
| | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Fierce | |Fierce | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Jump | |Jump (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 81: | Line 81: | ||
|Platnum | |Platnum | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="5"|2018 | ||
|Charms | | rowspan="5"|Charms | ||
| rowspan="5"| | |||
| rowspan="5"|Quinn Callahan | |||
|Jump | |||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix Nationals | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2019 | ||
| | | | ||
| | | | ||