Olivia Manship: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
==Dances== | ==Dances== | ||
===Solos=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
| Line 25: | Line 26: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|- | |2018 | ||
|Lullaby | |||
|Contemporary | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2019 | |||
|Material Girl | |Material Girl | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Raven | |The Raven | ||
|Open | |||
|Ashley Massicotte | |||
| | | | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|- | |||
|Your Day Will Come | |Your Day Will Come | ||
|Contemporary | |||
|Ashley Grimes | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2020 | ||
|Glass Heart | |Glass Heart | ||
|Contemporary | |||
| | | | ||
| | | | ||