Reese Braga: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 366: | Line 366: | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Production Lines | |2<sup>nd</sup> in Teen Production Lines | ||
| | |- | ||
| rowspan="27" |2022 | |||
| rowspan="3" | | |||
|[[Reese Braga]]<br />Ariella Cousino<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Macey Strickland]] | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" |[[Reese Braga]]<br />Ariella Cousino<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Macey Strickland]] | ||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Reese Braga]]<br />Emily Core<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]] | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Reese Braga]]<br />Emily Core<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Macey Strickland]] | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Reese Braga]]<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />Mila Fontana<br />Lilly Mueller<br />Stella Riley<br />[[Harper Stein]]<br />Katherine White | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Reese Braga]]<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />Mila Fontana<br />Lilly Mueller<br />Stella Riley<br />[[Harper Stein]]<br />Katherine White | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Jersey Judge<br />Noelle Klug<br />[[Macey Strickland]] | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Jersey Judge<br />Noelle Klug<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Olivia Dobler<br />Serenity Hayes<br />[[Lainey Hess]]<br />Jersey Judge<br />[[Olivia Manship]]<br />Harbor Solieau<br />[[Macey Strickland]] | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Olivia Dobler<br />Serenity Hayes<br />[[Lainey Hess]]<br />Jersey Judge<br />[[Olivia Manship]]<br />Harbor Solieau<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />Serenity Hayes<br />[[Lainey Hess]]<br />Jersey Judge<br />Noelle Klug<br />[[Macey Strickland]] | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />Serenity Hayes<br />[[Lainey Hess]]<br />Jersey Judge<br />Noelle Klug<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />[[Alyessia Isabella Chiavatti]]<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]]<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]] | | rowspan="3" | | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />[[Alyessia Isabella Chiavatti]]<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]]<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|[[Reese Braga]]<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />Nadia Diblasi<br />Mila Fontana<br />[[Lainey Hess]]<br />Maddix Marsteller<br />Lilly Mueller<br />Stella Riley<br />Evelyn Shemwell<br />[[Harper Stein]]<br />[[Macey Strickland]]<br />Katherine White<br />Lauren Williams<br />Olivia Williams | | rowspan="3" | | ||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |[[Reese Braga]]<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />Nadia Diblasi<br />Mila Fontana<br />[[Lainey Hess]]<br />Maddix Marsteller<br />Lilly Mueller<br />Stella Riley<br />Evelyn Shemwell<br />[[Harper Stein]]<br />[[Macey Strickland]]<br />Katherine White<br />Lauren Williams<br />Olivia Williams | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="16" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]]<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Ariella Cousino<br />[[Ella Dobler]]<br />Presley Ely<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Harper Stein]]<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Emily Core<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]]<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]]<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />[[Ella Dobler]]<br />Presley Ely<br />Mila Fontana<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Marlow Hess]]<br />Noelle Klug<br />[[Harper Stein]]<br />[[Macey Strickland]]<br />Katherine White | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />[[Charlotte Dister]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Madison Fernandez<br />Natalie Frantzen<br />Serenity Hayes<br />[[Desa Jankes]]<br />Jersey Judge<br />Noelle Klug<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]]<br />[[Sabryn Stein]]<br />[[Macey Strickland]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Gisele Alpendre<br />[[Reese Braga]]<br />Harper Branton<br />Francesca Caputo<br />Ariella Cousino<br />Nadia Diblasi<br />Mila Fontana<br />[[Lainey Hess]]<br />Rylee Landkammer<br />Maddix Marsteller<br />Harlow Payor<br />Beata Polunin<br />Haley Raines<br />Stella Riley<br />Evelyn Shemwell<br />[[Harper Stein]]<br />[[Macey Strickland]]<br />Katherine White<br />Lauren Williams<br />Olivia Williams<br />Reese Zeier | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Emma Bassel]]<br />[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Charlotte Dister]]<br />[[Ella Dobler]]<br />Madison Fernandez<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Desa Jankes]]<br />Taylor Lapointe<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Sarah Kate Mathews]]<br />Alex Muroff<br />[[Maia-Joyce Smyl]]<br />[[Macey Strickland]]<br />[[Ashlyn Weldon]] | |||
|Showstopper (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|} | |||
{|class="wikitable" | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 442: | Line 557: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 448: | Line 567: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 454: | Line 602: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 460: | Line 612: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||