Pierson Aldridge: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 198: | Line 198: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Groups=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Lainey Honeycutt<br />Annabelle Yaffe<br />Sloane Henry<br />Cadence Metzger<br />Elley Hogin<br />Marisa Standefer<br />Jocelyn Neal | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Annabelle Yaffe<br />Elley Hogin<br />Jessa Thomas<br />Jocelyn Neal<br />Kennedy McNeal<br />Lainey Honeycutt<br />Marisa Standefer<br />Sloane Henry<br />Camryn Cohea<br />Elena Standefer<br />Katelyn Perez<br />Piper Barrett<br />Josie Konechney<br />Sarah Tedrow<br />Carsyn Lyne | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Alli Dorris<br />Anna Holley<br />Annabelle Yaffe<br />Zoey Claxton | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Alli Dorris<br />Anna Holley<br />Annabelle Yaffe<br />Zoey Claxton | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Alli Dorris<br />Anna Holley<br />Annabelle Yaffe<br />Cadence Metzger<br />Marisa Standefer<br />Sloane Henry<br />Zoey Claxton | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Abigail Yaffe<br />Alli Dorris<br />Caitlyn Condren<br />Carsyn Lyne<br />Drew England<br />Elena Standefer<br />Elley Hogin<br />Ellington Dorr<br />Faith Stoner<br />[[Finley Aldridge]]<br />Gabby Hardy<br />Jayci Pinion<br />Josie Konechney<br />Kennedy McNeal<br />Kennedy Patrick<br />Kinley Cox<br />Kynlee Patnode<br />Maci Kletke<br />Marisa Standefer<br />Meya Davis<br />Molly Beverage<br />Olivia Brewer<br />Payton Graham<br />[[Peyton Koepke]]<br />[[Pierson Aldridge]]<br />Piper Barrett<br />Ryley Emerich<br />Sloane Henry | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||