Penelope Lemieux: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 134: Line 134:
|3<sup>rd</sup> in PeeWee Solos
|3<sup>rd</sup> in PeeWee Solos
|-
|-
| rowspan="7" |2022
| rowspan="8" |2022
| rowspan="7" |Business of Love
| rowspan="8" |Business of Love
| rowspan="7" |Jazz
| rowspan="8" |Jazz
| rowspan="7" |
| rowspan="8" |[[Chelsea Sebes]]
|24/7 (Detroit)
|24/7 (Detroit)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
Line 158: Line 158:
|Radix (Detroit)
|Radix (Detroit)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|The Dance Awards (Orlando)
|
|}
|}