John Michael Fiumara: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 145: | Line 145: | ||
|YAGP (Philadelphia) | |YAGP (Philadelphia) | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||