Sienna Osborne: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 86: | Line 86: | ||
|Rainbow (Canberra) | |Rainbow (Canberra) | ||
|HDI All-Stars | |HDI All-Stars | ||
|} | |||
===Duets=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||