Sienna Osborne: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 30: Line 30:
|2015
|2015
|Toxic
|Toxic
|
|Jazz
|
|
|KAR (Gold Coast)
|KAR (Gold Coast)
Line 41: Line 41:
|KAR (Canberra)
|KAR (Canberra)
|2<sup>nd</sup> in Elite Stars 9-11 Solos<br>1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Junior Dance
|2<sup>nd</sup> in Elite Stars 9-11 Solos<br>1<sup>st</sup> Runner-Up for Miss Junior Dance
|-
|
|
* Brotsjór
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="5" |2017
| rowspan="5" |2017
Line 98: Line 113:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
| rowspan="3" |2016
|
|Fireball
|
|Jazz
|
|Milani Kinkad
|
|Hollywood Bound
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Wildest Dreams
|
|Lyrical
|
|Milani Kinkad
|
|
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Black Cat
|
|Jazz
|
|Milani Kinkad
|
|GTB
|
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
| rowspan="2" |2020
|
|Bruises
|
|Lyrical
|
|Cooper Elbourn
|
|Hollywood Bound
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|
|Helium
|
|Lyrical
|
|Lauren Watts
|
|Showcase
|
|
|
|}
|}