Coco Backshall: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 280: Line 280:
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="3" |2018
| rowspan="4" |2018
| rowspan="3" |Ghost
| rowspan="4" |Ghost
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
| rowspan="3" |Jordan Pitts
| rowspan="4" |Jordan Pitts
|Rainbow (Sacramento)
|Rainbow (Sacramento)
|5<sup>th</sup> in Elite Starz Duos/Trios
|5<sup>th</sup> in Elite Starz Duos/Trios
Line 292: Line 292:
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|KAR Nationals Blue (Las Vegas)
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Duos/Trios
|- style="text-align: center; "
|Showbiz (San Jose)
|
|}
|}