Coco Backshall: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 277: | Line 277: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2020 | ||
|Cold | | rowspan="2" |Cold | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Mark Meismer | | rowspan="2" |Mark Meismer | ||
| | | | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Red Apple | | rowspan="2" |My Mind | ||
|Open | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Jamie Donavan | | rowspan="2" |Shannon Mather | ||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" |Red Apple | |||
| rowspan="2" |Open | |||
| rowspan="2" |Jamie Donavan | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 344: | Line 353: | ||
|Showbiz (San Jose) | |Showbiz (San Jose) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" |2020 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | |||
|?<br>? | |||
|- style="text-align: center; " | |||
| | |||
|?<br>? | |||
|} | |} | ||