Joanna Surface: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 123: | Line 123: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Cha Cha Heels | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|StarQuest (Fredericksburg) | |StarQuest (Fredericksburg) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|StarQuest World Finals<br />(Orlando) | |StarQuest World Finals<br />(Orlando) | ||
| | |||
|- | |||
|Intrigue | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 136: | Line 139: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Wherk | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ashley Davis<br />Amber McAtee | ||
|StarQuest (Fredericksburg) | |StarQuest (Fredericksburg) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br>1<sup>st</sup> Runner-Up for Elite 8 Junior Dancer | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br>1<sup>st</sup> Runner-Up for Elite 8 Junior Dancer | ||
| Line 144: | Line 147: | ||
|StarQuest World Finals<br />(Orlando) | |StarQuest World Finals<br />(Orlando) | ||
|Elite 8 Junior Dancer | |Elite 8 Junior Dancer | ||
|- | |||
|Intrigue | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park) | |Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Spark of Creation | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|StarQuest (Fredericksburg) | |StarQuest (Fredericksburg) | ||
| | | | ||
| Line 156: | Line 162: | ||
|StarQuest World Finals<br />(Orlando) | |StarQuest World Finals<br />(Orlando) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Intrigue | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park) | |Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park) | ||