Joanna Surface: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 123: Line 123:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2021
| rowspan="12" |2021
| rowspan="3" |Cha Cha Heels
| rowspan="4" |Cha Cha Heels
| rowspan="3" |Tap
| rowspan="4" |Tap
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|StarQuest (Fredericksburg)
|StarQuest (Fredericksburg)
|
|
|-
|-
|StarQuest World Finals<br />(Orlando)
|StarQuest World Finals<br />(Orlando)
|
|-
|Intrigue
|
|
|-
|-
Line 136: Line 139:
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Wherk
| rowspan="4" |Wherk
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |Ashley Davis<br />Amber McAtee
|StarQuest (Fredericksburg)
|StarQuest (Fredericksburg)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br>1<sup>st</sup> Runner-Up for Elite 8 Junior Dancer
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br>1<sup>st</sup> Runner-Up for Elite 8 Junior Dancer
Line 144: Line 147:
|StarQuest World Finals<br />(Orlando)
|StarQuest World Finals<br />(Orlando)
|Elite 8 Junior Dancer
|Elite 8 Junior Dancer
|-
|Intrigue
|
|-
|-
|Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park)
|Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park)
|
|
|-
|-
| rowspan="3" |Spark of Creation
| rowspan="4" |Spark of Creation
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|StarQuest (Fredericksburg)
|StarQuest (Fredericksburg)
|
|
Line 156: Line 162:
|StarQuest World Finals<br />(Orlando)
|StarQuest World Finals<br />(Orlando)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|Intrigue
|
|-
|-
|Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park)
|Beyond the Stars<br />(Brooklyn Park)