Madison Smith: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 156: | Line 156: | ||
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | | style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Duet/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Closure | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Shannon Mather | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Madison Smith]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior American League Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Empty | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Shannon Mather | |||
| style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Madison Smith]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||