Madison Smith: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 157: Line 157:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Duet/Trios
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Closure
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Closure
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Shannon Mather
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Shannon Mather
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Madison Smith|Emma Mather]]
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Emma Mather]]
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior American League Duet/Trios
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior American League Duet/Trios
|-
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Duet/Trios
|-
|-
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena)
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena)
Line 172: Line 175:
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Lyrical
| style="text-align: center; " |Shannon Mather
| style="text-align: center; " |Shannon Mather
| style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Madison Smith|Emma Mather]]
| style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Emma Mather]]
| style="text-align: center; " |Velocity
| style="text-align: center; " |Velocity
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |