Madison Smith: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 157: | Line 157: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Competitive Duet/Trios | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Closure | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Shannon Mather | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Emma Mather]] | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior American League Duet/Trios | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior American League Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Competitive Duet/Trios | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | | style="text-align: center; " |MOVE (Pasadena) | ||
| Line 172: | Line 175: | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |Shannon Mather | | style="text-align: center; " |Shannon Mather | ||
| style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[ | | style="text-align: center; " |Diego Pasillas<br />[[Emma Mather]] | ||
| style="text-align: center; " |Velocity | | style="text-align: center; " |Velocity | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||