Emery Sousley: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 157: | Line 157: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2018 | | rowspan="6" |2018 | ||
| | |Runaway Baby | ||
| | |Tap | ||
|Delaney Fate<br />Kaitlyn Miller<br />Mackenzie Osborn | |Delaney Fate<br />Kaitlyn Miller<br />Mackenzie Osborn | ||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Look at Me | |||
|Jazz | |||
|Delaney Fate<br />Kaitlyn Miller<br />Libby Kump<br />Mackenzie Osborn<br />Madalynn Fatino | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Aquarius | |||
|Contemporary | |||
|Delaney Fate<br />Julia Garman<br />Kaitlyn Miller<br />Libby Kump<br />Mackenzie Osborn<br />Madalynn Fatino | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Let's be Bad | |||
|Musical Theater | |||
|Delaney Fate<br />Julia Garman<br />Kaitlyn Miller<br />Libby Kump<br />Mackenzie Osborn<br />Madalynn Fatino | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|Delaney Fate<br />Kaitlyn Miller<br />Libby Kump<br />Mackenzie Osborn<br />Madalynn Fatino | |- | ||
|Locomotion | |||
|Musical Theater | |||
|Amelia Horn<br />Delaney Fate<br />Elizabeth Miller<br />Emery Lee<br />Gabriele Martin<br />Jaliyah Jefferson<br />Julia Cooper<br />Julia Garman<br />Kaitlyn Miller<br />Libby Kump<br />Mackenzie Osborn<br />Madalynn Fatino<br />Pyper Milner<br />Scarlett Maggard | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Burlesque | |||
|Jazz | |||
|Many Dancers | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2019 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|Feel the Heat | |||
|Jazz | |||
|Many Dancers | |Many Dancers | ||
| | |Showbiz (Kansas City) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||