Lilly Anderson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 196: | Line 196: | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2019 | ||
|My Little Angel | | rowspan="2" |My Little Angel | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|[[Harper Anderson]]<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Hunt<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Monica Xiong | | rowspan="2" |[[Harper Anderson]]<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Hunt<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Monica Xiong | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Breathe | | rowspan="2" |Breathe | ||
|Open | | rowspan="2" |Open | ||
|[[Harper Anderson]]<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Hunt<br />Neala Murphy<br />Gemma Neely<br />Elsie Remitz | | rowspan="2" |[[Harper Anderson]]<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Hunt<br />Neala Murphy<br />Gemma Neely<br />Elsie Remitz | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Girl in the Mirror | | rowspan="2" |Girl in the Mirror | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|[[Harper Anderson]]<br />Isabella Charnstrom<br />Maren Gossai<br />Kennedy Hunt<br />Kate Monge<br />Neala Murphy<br />Gemma Neely | | rowspan="2" |[[Harper Anderson]]<br />Isabella Charnstrom<br />Maren Gossai<br />Kennedy Hunt<br />Kate Monge<br />Neala Murphy<br />Gemma Neely | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Mary Poppins | | rowspan="2" |Mary Poppins | ||
|Tap | | rowspan="2" |Tap | ||
|[[Harper Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | | rowspan="2" |[[Harper Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Let's Dance | | rowspan="2" |Let's Dance | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|[[Harper Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | | rowspan="2" |[[Harper Anderson]]<br />Audrianna Balicao<br />Malen Banbury<br />Kyra Bliss<br />Alden Bossaker-Kass<br />Emma Calhoun<br />Isabella Charnstrom<br />Kennedy Deuth<br />Chloe Hu<br />Emerson Hudson<br />Kennedy Hunt<br />McKenna Jones<br />Elle King<br />Mia Kostinovski<br />Halle Kulenkamp<br />Neala Murphy<br />Charlotte Niemiec<br />Aubrey Norsten<br />Mckenzie Pohl<br />Elsie Remitz<br />Hailey Turnbull<br />Monica Xiong | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Jive Bunny | | rowspan="2" |Jive Bunny | ||
|Production | | rowspan="2" |Production | ||
|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | | rowspan="2" |[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|1<sup>st</sup> in Production Lines | |1<sup>st</sup> in Production Lines | ||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|Fall on Me | | rowspan="2" |Fall on Me | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | | rowspan="2" |[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Lines | |4<sup>th</sup> in Teen Lines | ||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
|2020 | |2020 | ||