Kirra Akers: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 mNo edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 100: | Line 100: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| Line 132: | Line 139: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Mia Page<br>Makayla Pulskamp<br>Mackenna Paul<br>Luke Wagner<br>Kennedy Phillips<br>Elizabeth Africa<br>Alexandra Martin<br>Kiara Erickson | |||
| | |||
| | |||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3" |2018 | | rowspan="3" |2018 | ||