Aislin Mitchell: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 340: | Line 340: | ||
| rowspan="4" |Gabrielle Sasson | | rowspan="4" |Gabrielle Sasson | ||
|BravO! (Woodbridge) | |BravO! (Woodbridge) | ||
|4<sup>th</sup> in BravO! Junior Duet/Trios | |4<sup>th</sup> in BravO! Junior Duet/Trios<br />1<sup>st</sup> in BravO! Teen Duet/Trios | ||
1<sup>st</sup> in BravO! Teen Duet/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|StarQuest (Woodbridge II) | |StarQuest (Woodbridge II) | ||
| Line 373: | Line 371: | ||
|Showstopper (Woodbridge) | |Showstopper (Woodbridge) | ||
|7<sup>th</sup> in Teen Duet/Trios | |7<sup>th</sup> in Teen Duet/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||