Aislin Mitchell: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 130: Line 130:
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss StarQuest
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />Elite 8 Junior Miss StarQuest
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="10" |2019
| rowspan="11" |2019
|Vanquished
|Vanquished
|Open
|Open
Line 136: Line 136:
|StarQuest (Woodbridge II)
|StarQuest (Woodbridge II)
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
| rowspan="4" |If You Ask Me To
| rowspan="5" |If You Ask Me To
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="4" |Rachel Haney
| rowspan="5" |Rachel Haney
|Starpower (Woodbridge)
|8<sup>th</sup> in Advanced 12-14 Solos
|- style="text-align: center; "
|StarQuest (Lancaster I)
|StarQuest (Lancaster I)
|did not place
|did not place