Gavin Morales: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 500: | Line 500: | ||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Upland) | | style="text-align: center; " |StarQuest (Upland) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Small Groups | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Petite Small Groups | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Haterz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Kennedy Paige]]<br />Anya Donaghy<br />Amanda Chun<br />Amara Duke<br />Jazlyn Williams<br />Frances Flores<br />Faye Flores<br />[[Keagan Pickett]]<br />Landynn Wilkes<br />Lexie Lopez<br />Nicki Zinkin<br />Riley Bell<br />Simona Donaghy<br />Sophie Carrera | |||
| style="text-align: center; " |Showstopper (Anaheim II) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||