Savannah Manzel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 59: Line 59:
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|Showbiz (Minneapolis)
|Showbiz (Minneapolis)
|?<sup>?</sup> in
|
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|NUVO (Minneapolis)
|NUVO (Minneapolis)
Line 202: Line 202:
|1<sup>st</sup> in Nubies Duets/Trios
|1<sup>st</sup> in Nubies Duets/Trios
|- style="text-align: center; "
|- style="text-align: center; "
|2019
| rowspan="2" |2019
|Elegante
| rowspan="2" |Elegante
|Open
| rowspan="2" |Open
|Kelsie Jacobson
| rowspan="2" |Kelsie Jacobson
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|-
|Showbiz (Minneapolis)
|2<sup>nd</sup> in Petite Diamond Duet/Trios
|}
|}