Savannah Manzel: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Dancer234
Line 259: Line 259:
|3<sup>rd</sup> in Junior American Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior American Solos
|-
|-
| rowspan="3" |2022
| rowspan="4" |2022
|Razzle Dazzle
|Razzle Dazzle
|Musical Theatre
|Musical Theatre
Line 277: Line 277:
|The Dance Awards (Las Vegas)
|The Dance Awards (Las Vegas)
|Junior Best Dancer Runner Up
|Junior Best Dancer Runner Up
|-
|Savvy
|Contemporary
|
|Showbiz (Minneapolis)
|
|}
|}