Maia-Joyce Smyl: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 63: Line 63:
|2<sup>nd</sup> in Petite Diamond Solos
|2<sup>nd</sup> in Petite Diamond Solos
|-
|-
| rowspan="4" |2020
| rowspan="5" |2020
| rowspan="2" |Survivor
| rowspan="3" |Survivor
| rowspan="2" |Open
| rowspan="3" |Open
| rowspan="2" |Alexandra Tirado
| rowspan="3" |Alexandra Tirado
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|Platnium
|Platnium
Line 72: Line 72:
|Legacy (Lakeland)
|Legacy (Lakeland)
|
|
|-
|Tremaine
|2<sup>nd</sup> in Petite Solos
|-
|-
| rowspan="2" |I Have Nothing
| rowspan="2" |I Have Nothing