Maia-Joyce Smyl: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
|2<sup>nd</sup> in Petite Diamond Solos | |2<sup>nd</sup> in Petite Diamond Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Survivor | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Alexandra Tirado | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
|Platnium | |Platnium | ||
| Line 72: | Line 72: | ||
|Legacy (Lakeland) | |Legacy (Lakeland) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Tremaine | |||
|2<sup>nd</sup> in Petite Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |I Have Nothing | | rowspan="2" |I Have Nothing | ||