Ashlyn Weldon: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 442: | Line 442: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="4" |2016 | |||
| rowspan="4" |Dive | |||
| rowspan="4" |Open | |||
| rowspan="4" |Emily Burse<br />[[Alana Adams]] | |||
|Legacy (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Legacy (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |- style="text-align: center; " | ||