Autumn Smith: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2016
| rowspan="3" |Santa Baby
| rowspan="3" |Jazz
|Legacy (Lakeland)
|
|
|
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="5" |2017
|
| rowspan="5" |Queen
|
| rowspan="5" |Open
|
|Legacy (Lakeland)
|
|
|-
|-
|
|Legacy (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|StarSystems (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="10" |2018
|
| rowspan="5" |
|
| rowspan="5" |
|
|Legacy (Lakeland)
|
|
|-
|-
|
|Legacy (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|StarSystems (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="5" |
|
| rowspan="5" |
|
|Legacy (Lakeland)
|
|
|
|-
|-
|
|Legacy (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|StarSystems (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Orlando)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="2" |2019
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
|Legacy (Lakeland)
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="4" |2020
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
|Legacy (Lakeland)
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="2" |
|
| rowspan="2" |
|
|Legacy (Lakeland)
|
|
|
|-
|-
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|
|
|}
|}
Line 161: Line 114:
|-
|-
| rowspan="3" |2016
| rowspan="3" |2016
| rowspan="3" |Jet Set
| rowspan="3" |Diamonds
| rowspan="3" |Musical Theater
| rowspan="3" |Musical Theater
| rowspan="3" |Alyse Milliken<br />[[Megan Myers]]
| rowspan="3" |Jaida Winburn
|Legacy (Lakeland)
|Legacy (Lakeland)
|2<sup>nd</sup> in Novice Petite Duets/Trios
|
|-
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|7<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Duets/Trios
|
|-
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|did not place
|
|}
|}


Line 196: Line 149:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|did not place
|did not place
|-
| rowspan="8" |2017
| rowspan="4" |Sax
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Aaliyah Broidy<br />Jaida Winburn
|Legacy (Lakeland)
|
|-
|Legacy (Orlando)
|
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|
|-
| rowspan="4" |Vroom Vroom
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Layla McFadden<br />Alyse Milliken
|Legacy (Lakeland)
|
|-
|Legacy (Orlando)
|
|-
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|Hall of Fame (Orlando)
|
|}
|}