Anna Gunn: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|Jazz, Contemp. & Lyrical | |Jazz, Contemp. & Lyrical | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|24/7 (Orlando) | |24/7 (Orlando) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Legacy (Lakeland) | |||
|Platinum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|VIP (Lakeland) | |||
|Platinum | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards (Orlando) | |The Dance Awards (Orlando) | ||
| | | | ||
|- style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | | rowspan="3" |2017 | ||
|I Am Lost | | rowspan="3" |I Am Lost | ||
| | | rowspan="3" | | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |VIP (Lakeland) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |VIP (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 413: | Line 413: | ||
[[Category:Girl Dancers]] | [[Category:Girl Dancers]] | ||
[[Category:Females Over 12]] | [[Category:Females Over 12]] | ||
[[Category: | [[Category:July Births]] | ||