Alexandra DiCastro: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Double Platinum | |7<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Double Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Bird Bath | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Legacy (Lakeland) | |Legacy (Lakeland) | ||
|6<sup>th</sup> in Teen Advanced Solos<br />BDC Scholarship | |6<sup>th</sup> in Teen Advanced Solos<br />BDC Scholarship | ||
| Line 44: | Line 44: | ||
|Showstopper (Lakeland) | |Showstopper (Lakeland) | ||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |5<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|Showstopper SCF | |||
|9<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2017 | | rowspan="2" |2017 | ||