Kate Klinder: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 3: Line 3:
|image = File:Kate Klinder.jpg
|image = File:Kate Klinder.jpg
|gender = Female
|gender = Female
|age = 16
|age = 17
|birthdate = January 18, 2006
|birthdate = January 18, 2006
|nationality = American
|nationality = American
Line 93: Line 93:
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|5<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| rowspan="7" |2022
| rowspan="9" |2022
| rowspan="2" |Stevie
| rowspan="2" |Stevie
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 103: Line 103:
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />HDE All Stars
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />HDE All Stars
|-
|-
| rowspan="5" |Cellophane
| rowspan="7" |Cellophane
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
| rowspan="5" |Jasmine Poupore
| rowspan="7" |Jasmine Poupore
|Hall of Fame (Minneapolis)
|Hall of Fame (Minneapolis)
|11<sup>th</sup> in Senior Solos
|11<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 111: Line 111:
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />HDE All Stars
|3<sup>rd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />HDE All Stars
|-
|BravO (Summer Bash)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos<br />Miss BravO!
|-
|BravO (Ames 2)
|4<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|-
|24/7 (Chicago)
|24/7 (Chicago)