Chryssa Hadjis: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 193: | Line 193: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |To the Hilt | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|24/7 (Bellevue) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />Senior Female Non-Stop Dancer | |||
|- | |||
|KAR (Long Beach) | |KAR (Long Beach) | ||
| | | | ||
| Line 209: | Line 212: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |From Within | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jessie Riley | ||
|24/7 (Bellevue) | |||
|Senior Female Non-Stop Dancer | |||
|- | |||
|KAR (Long Beach) | |KAR (Long Beach) | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Miss Dance | |2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos<br />Miss Dance | ||
| Line 224: | Line 230: | ||
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos | |3<sup>rd</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Weakness in Me | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|24/7 (Bellevue) | |||
|Senior Female Non-Stop Dancer | |||
|- | |||
|KAR (Long Beach) | |KAR (Long Beach) | ||
| | | | ||