Reagan Hess: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 425: | Line 425: | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Production Lines | |2<sup>nd</sup> in Teen Production Lines | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2022 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| Line 465: | Line 465: | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Emma Bassel<br />[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Desa Jankes<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]] | | rowspan="2" |Emma Bassel<br />[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Desa Jankes<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]] | ||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
|LOC (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |Hall of Fame (Lakeland) | ||
| | | | ||