Reagan Hess: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 163: Line 163:
|-
|-
|Jump (Orlando)
|Jump (Orlando)
|8<sup>th</sup> in Mini Solos|-
|8<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|The Dance Awards<br />(Orlando)
|The Dance Awards<br />(Orlando)
|8<sup>th</sup> in Mini Solos
|8<sup>th</sup> in Mini Solos