Lainey Hess: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 125: Line 125:
|
|
|-
|-
| rowspan="15" |2022
| rowspan="16" |2022
| rowspan="3" |River Deep
| rowspan="3" |River Deep
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
Line 171: Line 171:
|1<sup>st</sup> in Future Champion Solos
|1<sup>st</sup> in Future Champion Solos
|-
|-
| rowspan="3" |In Darkness<br />We Find Light
| rowspan="4" |In Darkness<br />We Find Light
| rowspan="3" |Open
| rowspan="4" |Open
| rowspan="3" |Alexandra Tirado
| rowspan="4" |Alexandra Tirado
|Jump (New Orleans)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP
|-
|Showstopper (Orlando)
|Showstopper (Orlando)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos