Lainey Hess: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 250: Line 250:
|Showcase
|Showcase
|-
|-
| rowspan="4" |2024
| rowspan="5" |2024
| rowspan="2" |I'm Ready
| rowspan="2" |I'm Ready
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 260: Line 260:
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Mini Protege
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Mini Protege
|-
|-
| rowspan="2" |Between These Hands
| rowspan="3" |Between These Hands
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |Gianna Dianez
| rowspan="3" |Gianna Dianez
|NYCDA (Mobile)
|NYCDA (Mobile)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Jump (Kansas City)
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP
|-
|-
|NUVO (Pittsburgh)
|NUVO (Pittsburgh)