Lainey Hess: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 250: | Line 250: | ||
|Showcase | |Showcase | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2024 | ||
| rowspan="2" |I'm Ready | | rowspan="2" |I'm Ready | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 260: | Line 260: | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Mini Protege | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos<br />Mini Protege | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Between These Hands | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Gianna Dianez | ||
|NYCDA (Mobile) | |NYCDA (Mobile) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Jump (Kansas City) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos<br />Mini Female JUMP VIP | |||
|- | |- | ||
|NUVO (Pittsburgh) | |NUVO (Pittsburgh) | ||