Macey Strickland: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 22: Line 22:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2020
| rowspan="2" |2020
|Single Ladies
| rowspan="2" |Single Ladies
|Jazz
| rowspan="2" |Jazz
|
| rowspan="2" |
|Starpower  
|Starpower
NUVO
|1<sup>st</sup> overall
|1<sup>st</sup> overall for both comps
|-
|NUVO (Orlando)
|1<sup>st</sup> overall
|-
|-
|2021
|2021
Line 36: Line 38:
|24/7 (Birmingham)
|24/7 (Birmingham)
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|4<sup>th</sup> in Mini Solos
|-
|
|
|
|
|
|
|}
|}
[[Category:Dancers]]
[[Category:Girl Dancers]]
[[Category:Females Under 12]]
[[Category:New Level Dance Company Dancers]]