Macey Strickland: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|1<sup>st</sup> overall | |1<sup>st</sup> overall | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
|Wind It Up | | rowspan="3" |Wind It Up | ||
|Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
|Alex Tirado | | rowspan="3" |Alex Tirado | ||
|24/7 (Birmingham) | |24/7 (Birmingham) | ||
|4<sup>th</sup> in | |4<sup>th</sup> in Sidekick Solos | ||
|- | |||
|Heat (Orlando) | |||
|Refined by Fire | |||
|- | |||
|Tremaine | |||
| | |||
|} | |} | ||