Lily Hackney: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 245: Line 245:
|4<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
|4<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
|-
|-
|The Laughing Heart
|Open
|Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Avianna McKenna]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]]
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|
|-
|Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Avianna Mckenna]]<br />[[Maia-Joyce Smyl]]
|Take Me to Church
|Contemporary
|[[Reese Braga]]<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Jersey Judge<br />[[Maia-Joyce Smyl]]<br />[[Macey Strickland]]
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|did not place
|-
|-
|
|Wear Sunscreen
|
|Contemporary
|[[Reese Braga]]<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Avianna Mckenna]]
|[[Reese Braga]]<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />[[Olivia Manship]]<br />[[Avianna McKenna]]
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 265: Line 271:
|
|
|
|
|Alyessia Isabella Chiavatti<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />Charlotte Dister<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />[[Olivia Manship]]<br />Sarah Kate Mathews<br />[[Avianna Mckenna]]
|Alyessia Isabella Chiavatti<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />Charlotte Dister<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />[[Olivia Manship]]<br />Sarah Kate Mathews<br />[[Avianna McKenna]]
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 271: Line 277:
|
|
|
|
|Elle Bonner<br />[[Reese Braga]]<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />[[Olivia Manship]]<br />Sarah Kate Mathews<br />[[Avianna Mckenna]]<br />Claire Mockler<br />Millie Snead
|Elle Bonner<br />[[Reese Braga]]<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />[[Olivia Manship]]<br />Sarah Kate Mathews<br />[[Avianna McKenna]]<br />Claire Mockler<br />Millie Snead
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 277: Line 283:
|
|
|
|
|Elle Bonner<br />Emily Core<br />Analena Dearborn<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />Charlotte Dister<br />[[Ella Dobler]]<br />Olivia Gray<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />[[Olivia Manship]]<br />Sarah Kate Mathews<br />[[Avianna Mckenna]]<br />Madison Mclaughlin<br />Claire Mockler<br />Megan Myers<br />Millie Snead<br />Ava Weissman<br />Lexie Zales
|Elle Bonner<br />Emily Core<br />Analena Dearborn<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />Charlotte Dister<br />[[Ella Dobler]]<br />Olivia Gray<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />[[Olivia Manship]]<br />Sarah Kate Mathews<br />[[Avianna McKenna]]<br />Madison McLaughlin<br />Claire Mockler<br />Megan Myers<br />Millie Snead<br />Ava Weissman<br />Lexie Zales
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 322: Line 328:
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|Take Me to Church
|Contemporary
|[[Reese Braga]]<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Jersey Judge<br />[[Maia-Joyce Smyl]]<br />[[Macey Strickland]]
|Hall of Fame (Lakeland)
|did not place
|-
|-
|Royal Flush
|Royal Flush
|Jazz
|Jazz
|[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Olivia Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />Serenity Hayes<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />Jersey Judge<br />Olivia Manship<br />Avianna Mckenna<br />[[Macey Strickland]]<br />Savannah Thomas
|[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />[[Isabella DiBenedetto]]<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Olivia Dobler]]<br />[[Lily Hackney]]<br />Serenity Hayes<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />Jersey Judge<br />Olivia Manship<br />Avianna McKenna<br />[[Macey Strickland]]<br />Savannah Thomas
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
Line 337: Line 337:
|Black Cat
|Black Cat
|Jazz
|Jazz
|[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />Charlotte Dister<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Olivia Dobler]]<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />Jersey Judge<br />[[Olivia Manship]]<br />Avianna Mckenna<br />Claire Mockler<br />[[Maia-Joyce Smyl]]<br />[[Macey Strickland]]<br />Savannah Thomas
|[[Reese Braga]]<br />Sienna Campbell<br />Alyessia Isabella Chiavatti<br />Emily Core<br />Charlotte Dister<br />[[Ella Dobler]]<br />[[Olivia Dobler]]<br />Natalie Frantzen<br />[[Lily Hackney]]<br />[[Lainey Hess]]<br />[[Reagan Hess]]<br />Kayra Jewell<br />Jersey Judge<br />[[Olivia Manship]]<br />Avianna McKenna<br />Claire Mockler<br />[[Maia-Joyce Smyl]]<br />[[Macey Strickland]]<br />Savannah Thomas
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups