Mackenzie Ziegler: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 245: Line 245:
|Sheer Talent (Pittsburgh)
|Sheer Talent (Pittsburgh)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos/Titanium award  
|1<sup>st</sup> in Junior Solos/Titanium award  
|-
|Take It to Go
|Take It to Go
|Acrobatic
|Acrobatic