Skye Filek: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 152: | Line 152: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Kim Possible | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Coco Quinn]] | ||
|Countdown | |Countdown | ||
| | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower (San Diego) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Age 8 & Under Power Duet/Trios | ||
|- | |||
|Starpower Nationals (Las Vegas) | |||
|2<sup>nd</sup> in Age 8 & Under Power Duet/Trios | |||
|} | |} | ||