Emma Kate Caires: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>DazzlingDancer16
Line 124: Line 124:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="14" |2020
| rowspan="16" |2020
| rowspan="2" |Girls Just Wanna Have Fun
| rowspan="2" |Girls Just Wanna Have Fun
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Meg Deck
| rowspan="2" |Meg Deck
| rowspan="2" |[[Avery J. Hall]]<br />Isabel House<br />[[Emma Kate Caires]]<br />Kensington Wright<br />Audrey Russell<br />Kaylyn Vickrey<br />[[Ansley Hawkins]]<br />Carter Sanders<br />Jaycee Prescott<br />Aubrey Farhangi<br />Brynleigh Diedrich<br />Maddison Augustin
| rowspan="2" |[[Avery J. Hall]]<br />Isabel House<br />'''Emma Kate Caires'''<br />Kensington Wright<br />Audrey Russell<br />Kaylyn Vickrey<br />[[Ansley Hawkins]]<br />Carter Sanders<br />Jaycee Prescott<br />Aubrey Farhangi<br />Brynleigh Diedrich<br />Maddison Augustin
|Beyond the Stars (Gatlinburg)
|Beyond the Stars (Gatlinburg)
|1<sup>st</sup> in All Star 6 & Under Large Groups
|1<sup>st</sup> in All Star 6 & Under Large Groups
Line 154: Line 154:
|In10sity (Birmingham)
|In10sity (Birmingham)
|1<sup>st</sup> in Elite Junior Line Production
|1<sup>st</sup> in Elite Junior Line Production
|-
|Gimmick
|Musical Theatre
|Lacy Chandler
|Carter Sanders
Jaycee Prescott
'''Emma Kate Caires'''
Aubrey Farhangi
Brynleigh Diedrich
|Beyond The Stars (Gatlinburg)
In10Sity (Birmingham)
|1st Overall (Beyond The Stars)
|-
|Hands Clap
|Jazz
|Daire Williams
|Kensington Wright
Audrey Russell
'''Emma Kate Caires'''
Alexis Rock
Aaron Haynes
Maddison Augustin
|Beyond The Stars (Gatlinburg)
In10sity (Birmingham)
|3rd Overall (Beyond The Stars)
|}
|}