Emma Kate Caires: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 124: | Line 124: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="18" |2020 | ||
| rowspan="2" |Girls Just Wanna Have Fun | | rowspan="2" |Girls Just Wanna Have Fun | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| Line 135: | Line 135: | ||
|1<sup>st</sup> in Elite Mini Large Groups | |1<sup>st</sup> in Elite Mini Large Groups | ||
|- | |- | ||
|Gimmick | | rowspan="2" |Gimmick | ||
|Musical Theatre | | rowspan="2" |Musical Theatre | ||
|Lacy Chandler | | rowspan="2" |Lacy Chandler | ||
|Carter Sanders<br />Jaycee Prescott<br />[[Emma Kate Caires]]<br />Aubrey Farhangi<br />Brynleigh Diedrich | | rowspan="2" |Carter Sanders<br />Jaycee Prescott<br />[[Emma Kate Caires]]<br />Aubrey Farhangi<br />Brynleigh Diedrich | ||
|Beyond | |Beyond the Stars (Gatlinburg) | ||
| | |1<sup>st</sup> in All Star 6 & Under Small Groups | ||
|- | |||
|In10sity (Birmingham) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Hands Clap | | rowspan="2" |Hands Clap | ||
|Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
|Daire Williams | | rowspan="2" |Daire Williams | ||
|Kensington Wright <br />Audrey Russell<br />[[Emma Kate Caires]]<br />Alexis Rock<br />Aaron Haynes<br />Maddison Augustin | | rowspan="2" |Kensington Wright <br />Audrey Russell<br />[[Emma Kate Caires]]<br />Alexis Rock<br />Aaron Haynes<br />Maddison Augustin | ||
|Beyond | |Beyond the Stars (Gatlinburg) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in All Star 6 & Under Small Groups | ||
|- | |||
|In10sity (Birmingham) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Turbulence | | rowspan="2" |Turbulence | ||