Brynlee Larson: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 235: | Line 235: | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (Omaha) | |StarQuest (Omaha) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |The Hunter | |||
| rowspan="3" |Contemporary | |||
| rowspan="3" |Scarlett Spaulding | |||
|Rainbow (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest World<br />Finals (Galveston) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2024 | |||
| rowspan="3" |Strangers | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Mama | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2025 | |||
| rowspan="5" |Love Shack | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" | | |||
|Rainbow (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Overland Park) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR Nationals<br />(Daytona Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Kansas City) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest (Kansas City) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 248: | Line 305: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |2022 | ||
| | | rowspan="3" |Camille, Colette, Fifi | ||
| | | rowspan="3" |Musical Theatre | ||
| | | rowspan="3" |Scarlett Spaulding<br />one other | ||
| | |Rainbow (Overland Park) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Omaha) | |||
| | |||
|- | |||
|StarQuest World<br />Finals (Galveston) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||