Elli DeMarco: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 313: | Line 313: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Easy | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |unknown | ||
|Rainbow (Detroit) | |Rainbow (Detroit) | ||
| | | | ||
| Line 332: | Line 329: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Told You | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Braeden Gray | ||
|Rainbow (Detroit) | |Rainbow (Detroit) | ||
| | | | ||
| Line 350: | Line 344: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Wind Beneath My Wings | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |unknown | ||
|Rainbow (Detroit) | |Rainbow (Detroit) | ||
| | | | ||
| Line 382: | Line 373: | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Lancaster) | |Starpower (Lancaster) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Advanced 12-14 Duets/Trios | ||
|} | |} | ||
| Line 400: | Line 391: | ||
| rowspan="2" |Bryn Avery | | rowspan="2" |Bryn Avery | ||
|Starpower (Lancaster) | |Starpower (Lancaster) | ||
|1<sup>st</sup> in Advanced 12-14 | |1<sup>st</sup> in Advanced 12-14 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | |Starpower Nationals<br />(Myrtle Beach) | ||
| | |4<sup>th</sup> in Advanced 9-11 Duets/Trios | ||
|- | |||
|2022 | |||
|I Choose You | |||
|Contemporary | |||
|Braeden Gray<br />Abby Iachini | |||
|Starpower (Lancaster) | |||
|1<sup>st</sup> in Advanced 12-14 Duets/Trios | |||
|} | |} | ||